Till oss är det alltid nära!

Vi sitter i lättillgängliga lokaler med fri 
​​​​​​​parkering - så att du BARA KAN svänga förbi NÄR DU
känner för att sitta ned och ta en kopp kaffe

​​​​​​​

Telefon

026 650 400

E-post

info@nextrev.se
​​​​​​​

Adress kontor Gävle

Gävle Brovägen 13
802 93 Gävle

Andreas Stefansson

Auktoriserad revisor
Partner

andreas@nextrev.se
​​​​​​​026 650 401

Malin Göthe

Auktoriserad redovisningskonsult
Partner

malin@nextrev.se
026 650 403

johan hultman

Auktoriserad revisor
Partner

johan@nextrev.se
​​​​​​​026 650 418

frida fast

Redovisningskonsult
Redovisningsledare

frida@nextrev.se
​​​​​​​026 650 404

Alexander käll

Auktoriserad redovisningskonsult
Utvecklingsansvarig
alexander@nextrev.se
​​​​​​​026 650 402

SANDRA RENSTRÖM

Auktoriserad revisor
sandra@nextrev.se
​​​​​​​026 650 412

maria abrahamsson

Ekonomi & administration
Redovisningskonsult
maria.abrahamsson@nextrev.se
​​​​​026 650 407

Sofia johansson

Redovisningskonsult
sofia.johansson@nextrev.se
​​​​​​​026 650 415

maria eriksson

Redovisningskonsult & Lönekonsult
maria.eriksson@nextrev.se
​​​​​​​026 650 408

Anna Olofsson

Redovisningskonsult & Lönekonsult
anna.olofsson@nextrev.se
​​​​​​​070 564 17 91

Anna frenell

Revisorsassistent
anna@nextrev.se
​​​​​​​026 650 416

Cecilia axner björklund

Redovisningskonsult
cecilia@nextrev.se
​​​​​​​026 650 409

Jessica sjöström

Redovisningskonsult
jessica@nextrev.se
026 650 413

emma björkman

Redovisningskonsult
emma.bjorkman@nextrev.se
​​​​​​​026 650 410

Emma sjögren

Revisorsassistent
emma.sjogren@nextrev.se
​​​​​​​026 650 417

paulina westman

Redovisningskonsult
paulina.westman@nextrev.se
​​​​​​​026 650 411

lina ervig lindqvist

Redovisningskonsult
lina.ervig-lindqvist@nextrev.se
​​​​​​​026 650 405

catarina källström

Redovisningskonsult
catarina.kallstrom@nextrev.se
​​​​​​​026 650 406

Tova Björklund

Lia
tova.bjorklund@nextrev.se
​​​​​​​

linda leinonen

Lia
​​​​​linda.leinonen@nextrev.se
​​​​​​