Gävle? Sandviken? Till oss är det alltid nära!

Vi sitter i lättillgängliga lokaler med fri 
​​​​​​​parkering - så att du BARA KAN svänga förbi NÄR DU
känner för att sitta ned och ta en kopp kaffe

​​​​​​​

Telefon

070 541 88 80 (Andreas)
070 294 88 80 (Malin)
070 385 67 92 (Helena - Sandviken)​​​​​​​

E-post

info@nextrev.se
​​​​​​​

Adress kontor Gävle

Ingenjörsgatan 18
802 93 Gävle


Adress kontor Sandviken

Hansbogatan 6
811 32 Sandviken

Andreas Stefansson

Auktoriserad revisor
Ansvarig revision

Next Revision i Gävle AB
andreas@nextrev.se
​​​​​​​070 541 88 80

Malin Göthe

Auktoriserad redovisningskonsult
Ansvarig redovisning

Nextrev Redovisning AB
malin@nextrev.se
070 294 88 80

Cecilia axner björklund

Redovisningskonsult
cecilia@nextrev.se
​​​​​​​070 607 88 80

Jessica forslund sterner

Redovisningskonsult
Revisorsassistent

jessica@nextrev.se
070 674 88 80

johanna berglund

Redovisningskonsult
Revisorsassistent

johanna@nextrev.se
​​​​​​​070 674 88 90

Helena lindborg

Redovisningskonsult
Auktoriserad lönekonsult
Kontorsansvarig Sandviken

helena@nextrev.se
​​​​​​​070 385 67 92

Anna frenell

Revisorsassistent
anna@nextrev.se
​​​​​​​070 847 88 80

Alexander käll

Redovisningskonsult
Utvecklingsansvarig
alexander@nextrev.se
​​​​​​​070 255 52 99

Anna Olofsson

Redovisningskonsult
Sandviken

anna.olofsson@nextrev.se
​​​​​​​070 564 17 91

SANDRA RENSTRÖM

Revisorsassistent
sandra@nextrev.se
​​​​​​​070 653 88 80

Gustaf berglund

Redovisningskonsult
gustaf.berglund@nextrev.se
​​​​​​​