Gävle? Sandviken? Till oss är det alltid nära!

Vi sitter i lättillgängliga lokaler med fri 
​​​​​​​parkering - så att du BARA KAN svänga förbi NÄR DU
känner för att sitta ned och ta en kopp kaffe

​​​​​​​

Telefon

Ekonomi & administration (Maria) 070 392 88 80
​​​​​​​Revision (Andreas) 070 541 88 80
Redovisning (Malin) 070 294 88 80

E-post

info@nextrev.se
​​​​​​​

Adress kontor Gävle

Ingenjörsgatan 18
802 93 Gävle


Adress kontor Sandviken

Hansbogatan 6
811 32 Sandviken

Andreas Stefansson

Auktoriserad revisor
Partner, revisionsansvarig

andreas@nextrev.se
​​​​​​​070 541 88 80

Malin Göthe

Auktoriserad redovisningskonsult
Partner

malin@nextrev.se
070 294 88 80

frida fast

Redovisningskonsult
Redovisningsansvarig
frida@nextrev.se
​​​​​​​070 303 03 12

Alexander käll

Auktoriserad redovisningskonsult
Utvecklingsansvarig
alexander@nextrev.se
​​​​​​​070 255 52 99

maria abrahamsson

Ekonomi & administration
Redovisningskonsult
maria.abrahamsson@nextrev.se
​​​​​070 392 88 80

Helena lindborg

Redovisningskonsult
Auktoriserad lönekonsult
helena@nextrev.se
​​​​​​​070 385 67 92

Cecilia axner björklund

Redovisningskonsult
cecilia@nextrev.se
​​​​​​​070 607 88 80

Anna Olofsson

Redovisningskonsult
anna.olofsson@nextrev.se
​​​​​​​070 564 17 91

Anna frenell

Revisorsassistent
anna@nextrev.se
​​​​​​​070 847 88 80

SANDRA RENSTRÖM

Revisorsassistent
sandra@nextrev.se
​​​​​​​070 653 88 80

Jessica sjöström

Redovisningskonsult
jessica@nextrev.se
070 674 88 80

emma björkman

Redovisningskonsult
emma.bjorkman@nextrev.se
​​​​​​​070 617 88 80

maria eriksson

Redovisningskonsult
maria.eriksson@nextrev.se
​​​​​​​070 525 88 80

paulina westman

Redovisningskonsult
paulina.westman@nextrev.se
​​​​​​​070 645 88 80

lina ervig lindqvist

Redovisningskonsult
lina.ervig-lindqvist@nextrev.se
​​​​​​​070 361 88 80